• bg1
  • bg2
  • bg3
  • bg4

Wystawa Boot w Duesseldorfie 2011

European Yacht of the Year to najbardziej prestiżowa nagroda dla nowych konstrukcji, która przyznawana jest dorocznie podczas targów Boot Duesseldorf. W jury zasiadają dziennikarze jedenastu pism żeglarskich, którzy na co dzień zajmują się tą tematyką i nie uzależniają przyznania nagrody od wykupienia powierzchni reklamowej. W styczniu 2011 roku w kategorii family cruiser był nominowany jacjt Comet 26s.

Targi Wiatr i Woda

Podczas targów "Wiatr i Woda", które odbywały się w Warszawie w dniach 12-15 marca stocznia otrzymała wyróżnienie za jacht Comet 21 w kategorii Jacht Żaglowy Mały (do 7,5 m długości), a także nagrodę z Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych "Nagroda za Wyrób".

Wystawa Boot w Duesseldorfie

W trakcie wystawy Boot w Duesseldorfie (styczeń 2010) przyznawane są najbardziej prestiżowe na świecie nagrody European Yacht of the Year 2010. Dziennikarze 11. europejskich magazynów żeglarskich najlepsze ich zdaniem jachty żaglowe aż w pięciu kategoriach. W kategorii Special wśród 5 nominowanych jednostek znalazł się Comet 21.

Tutaj jesteś:

Firma CP YACHTS jest beneficjentem Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, poddziałanie 6.5.2,

"Promocja firmy CP YACHTS poprzez udział w targach i imprezach branżowych"