• bg1
  • bg2
  • bg3
  • bg4

Strona główna

O firmie

Stocznia CP Yachts powstała w marcu 2005 roku. Ścisła współpraca z włoską stocznią jachtową Comar Yachts pozwoliła na stworzenie dobrze prosperującej, nowoczesnej, a zarazem dbającej o klienta firmy.

 

Stocznia oferuje zarówno prywatnym właścicielom jak i załogom czarterowym jachty zapewniające komfort żeglugi oraz luksusowe wyposażenie.

 

Obecnie na łącznej powierzchni 1400 m2 odbywa się produkcja jachtów typu Comet 21, Comet 26S, Comet 31S, Comet 33S, Comet 35S, Comet 36. Dodatkowo firma jest dealerem pozostałych dużych jednostek typu Comet począwszy od 38 do 120 stop - produkowanych w stoczni w Comar Yachts we Włoszech.  O tym jak cenione są jachty o wdzięcznej nazwie Comet pochodzące z tej stoczni, niech świadczą coroczne nominacje oraz zdobyte tytuły jachtu roku, przyznawane przez najbardziej renomowane pisma żeglarskie.

 

Jednostki typu Comet uważa się za: "rodzaj Porsche Cayenne do pływania dalekomorskiego".

 

Jachty z linii Comet zostały stworzone przez najlepszych włoskich projektantów takich jak Andrea Vallicelli ze Studio A. Vallicelli & C oraz Sergio Lupoli ze Studio S.L.Y.D. Konstrukcje tychże profesjonalistów dobrze ukazują dążenie firmy Comar do połączenia piękna i osiągów w jednostkach żaglowych.

 

Stocznia CP Yachts wychodzi śmiało na rynek polski, europejski jak i światowy, wiedząc o tym, iż jej jachty, obronią się swoją jakością wykonania, standardem wyposażenia i precyzją wykończenia. Natomiast konkurencyjność cenową zapewni jej ścisła kontrola kosztów wydatkowanych na materiały oraz nowoczesna technologia produkcji. Świadczą o tym przyznane stoczni nagrody i wyróżnienia. Tak więc o stoczni CP Yachts, można powiedzieć z pewnością, iż jest kolejną polską firmą działającą w intratnym segmencie luksusowych jachtów żaglowych.

 

Naszą specjalnością jest nie tylko produkcją jachtów. Dysponujemy także wiedzą, która pozwoli Państwu poznać wszelkie ciekawostki dotyczące produkcji wybranych przez Państwa jednostek. Cechuje nas profesjonalizm i rzeczowe podejście do każdego klienta. Dbamy również o optymalne zarządzanie kosztami związanymi z utrzymaniem jachtu. Oferujemy unikalne rozwiązania, dzięki którym Państwa środki zostaną dobrze zainwestowane.

 

Z nami spełnisz swoje marzenia.

Tutaj jesteś:

Firma CP YACHTS jest beneficjentem Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, poddziałanie 6.5.2,

"Promocja firmy CP YACHTS poprzez udział w targach i imprezach branżowych"